Korzystaj z funkcjonalności jakie daje ci JetWeb.pl

Innowacyjność i wygoda

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zmiany na swojej stronie nanosisz w intuicyjny i wygodny sposób. Chcesz zmienić kolejność zdjęć w galerii? Po prostu chwytasz kursorem zdjęcie i przenosisz je w odpowiednie miejsce. Tak samo postępujesz ze stronami czy tekstami.

Pozycjonowanie Google

Nasze strony www posiadają wszystkie mechnizmy potrzebne do pozycjonowania takie jak znaczniki H1, dostosowanie tytułów, słów kluczowych, opisów oraz automatyczne tworzenie przyjaznych adresów URL. Zobacz jakie to proste i zaistniej w sieci.

Wyjątkowa elegancja

Nasi graficy projektując szablony graficzne uwzględnili najnowsze trendy rynku internetowego. Każdy szablon graficzny możesz dowolnie dostosować. Zmienić tło, kolorystykę, czcionki, logotyp czy umieszczać zdjęcia w sliderze. Co tydzień pojawiają się nowe szablony graficzne.

Profesjonalna pomoc

Ergonomia panelu administracyjnego pozwala korzystać z pomocy w miejscu, w którym obecnie się znajdujesz. Tym sposobem zawsze przydatne odpowiedzi znajdują sie pod reką. Dodatkowo poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na pulpicie możesz wysłać do nas pytanie lub zadzwonić do doradcy.

Integracja z facebook

Nasze strony umożliwiają wstawienia wysuwanej wtyczki facebook, zintegrowanej z twoim kontem fanpage. Dzięki tej usłudze osoby, które odwiedzają stronę w prosty sposób będą mogły polubić Ciebie na facebooku oraz obserwować Twoje nowe wpisy.

Statystyki strony

Podepnięcie statystyk “Google Analytics”, które pozwolają sprawdzić ile potencjalnych klientów odwiedza stronę nigdy nie było tak proste. Za pomocą tych precyzyjnych statystyk, możesz śledzić jakie podstrony interesują Twoich klientów oraz jak dużo czasu na nich spędzają.