Zakończenie rozwijania platformy jetweb.pl


Witam, z przykrością informujemy, że platforma jetweb.pl nie będzie już dalej rozwijana, oczywiście wszystkie obecne strony będą dalej funkcjonować, jednak z racji bezpieczeństwa zalecamy rozważenie stworzenia nowej strony internetowej, opartej na kodzie, który będzie cały czas aktualizowany.

Firma Jet Design, która była właścicielem platformy jetweb.pl dalej będzie prowadzić swoją działalność, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu stworzenia zupełnie nowej strony, dopasowanej do obecnych standardów. Dla obecnych klientów, przewidzieliśmy bardzo korzystne oferty :)

Zapraszamy do kontaktu na adres email: biuro@jetdesign.pl

Własna strona www za jedyne 199 zł - to możliwe

Oferujemy wyjątkowe strony internetowe zarządzane przy pomocy intuicyjnego Panelu Administracyjnego. Wszystkimi elementami strony nawet mało doświadczony użytkownik możesz zarządzać samodzielnie. Nie trzeba znać języka programowania wystarczy zalogować się do panelu aby: edytować treści, dodawać galerie, umieszczać aktualności, filmy video, wstawiać mapy google czy formularz kontaktowy.

Przygotowaliśmy szereg szablonów stron www (propozycje ich wyglądu kliknij tutaj), z których wybierają Państwo jeden najbardziej im odpowiadający wizualnie, a my zajmujemy się jego dostosowaniem. Do naszych obowiązków należy:

1

Dopasowanie wyglądu wybranego szablonu do charakteru działalności np. zmiana zdjęcia w nagłówku, dopasowanie kolorów, zmiana tła, umieszczenie logo (lub jeżeli nie posiadasz logo dobranie czcionki do nazwy firmy).

2

Wprowadzenie do 6 podstron (np: O nas, Kontakt, itd). Stronę można łatwo rozbudować o większą ilość podstron za pomocą panelu CMS.

3

Uzupełnienie podstron dostarczoną treścią. Wprowadzamy tekst według wzoru dokumentu WORD, który otrzymają Państwo po zakupie strony. Wszystkie treści wprowadzamy jednorazowo zgodnie z otrzymanym dokumentem. Treści na stronie można łatwo edytować za pomocą panelu CMS.

4

Wprowdzenie do 20 dostarczonych zdjęć oraz zdjęć do slajdera. Jeżeli nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami w pakiecie otrzymasz 1 legalnie zakupione zdjęcie z banku zdjęć. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć za dodatkową dopłatą zakupimy je dla Ciebie. Zdjęcia na stronie można łatwo wprowadzać i usuwać za pomocą panelu CMS.

5

Umieszczenie strony w internecie, hosting (miejsce na serwerze bez którego strona nie mogłaby działać) oraz zakup domeny wraz z konfiguracją.

Zobacz jak dostosowujemy szablony